понеделник, 1. август 2022. Вести денес: 181
АКТУЕЛНО

ДЕТАЛИ ЗА ТРАГЕДИЈАТА: Три лица загинаа откако со возило излетале од коловоз

home ТВ и Филм

На сите им запре здивот: Опасен настап на брачен пар тргна наопаку и ја преплаши публиката (ВИДЕО)

На сите им запре здивот: Опасен настап на брачен пар тргна наопаку и ја преплаши публиката (ВИДЕО)

Опасен настап на брачен пар ги стресе публиката и судиите на „America’s Got Talent“.

На аудициите, Мари и Тајс изведуваа вешти трикови висејќи на трапез, а нивниот настап вклучуваше и оган.

Се минуваше успешно, до изведувањето на последниот трик. Тогаш Тајс со врзани очи требаше да ја фати својата сопруга, но не успеа. Таа му се лизна од раце и падна на сцената, а публиката остана без здив.

За среќа, Мери немаше повреди.

Коронавирус