понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 174
home ТВ и Филм

Многу ќе се смеете: Ако ја сакавте серијата „Пријатели“, ова видео мора да го изгледате до крај

Многу ќе се смеете: Ако ја сакавте серијата „Пријатели“, ова видео мора да го изгледате до крај

Поминаа скоро 26 години од емитувањето на првата епизода на популарната ТВ-серија „Пријатели“ (Friends).

Рејчел, Рос, Чендлер, Џои, Фиби и Моника тогаш станаа омилени ликови. Мегапопуларната серија и понатаму ги освојува симпатиите на гледачите ширум светот.

На YouTube каналот на MsMojo се објавени топ 10. најсмешни епизоди од серијата.

Погледнете го видеото, многу ќе се смеете.

Локални избори 2021