сабота, 21. мај 2022. Вести денес: 99
home ТВ и Филм

Милена Антовска никогаш позгодна пред камери, а гледачите имаа што да видат (фото)

Милена Антовска никогаш позгодна пред камери, а гледачите имаа што да видат (фото)

ТВ водителката Милена Антовска не само со својата позитивна енергија рано наутро пред камерите на утринската програма, туку и со својот изглед успева да ги расони гледачите и да им го привлече вниманието.

За нејзиниот изглед и модните комбинации во кои се појавува се пишувале доста, но таа секогаш знае да се појави во некоја интересна и впечатлива комбинација која заслужува внимание.

Милена солободно може да се каже дека е една од најзгодните млади мајки од домашната јавна сцена. Таа не се остава само на она што и го дала мајката природа, туку редовно се негува, посетува салони за убавина, спортува, се храни здраво…

Кога ќе се спојат сите нешта, внатрешниот и надворешениот резултат говорат заедно.

Овој пат на емисија се појави во црно бел комплет кој совршено и прилегаше. Сакото одлично ја истакнуваше нејзината тенка линија, а пак белите тесни панталони перфектно ги истанаа нејзините тенки и долги нозе.

„Елегантна“, „Вистинска дама“, „Убавица“, беа само мал дел од коментарите кои осамнаа под нејзината објава каде позираше во комбинацијата во која вели дека се заљубила.

Коронавирус