четврток, 8. јуни 2023. Вести денес: 1
home ТВ и Филм

Маж излезе на сцена облечен како жена: Кога запеа, дури и Сајмон беше во шок (ВИДЕО)

Маж излезе на сцена облечен како жена: Кога запеа, дури и Сајмон беше во шок (ВИДЕО)

На сцената на талент шоуата можеме да видиме речиси се.

Овој настап е дефинитивно еден од оние за кои најмногу се зборува.

Маж излезе на сцената нашминкан, во високи потпетици и кус фустан.

Кога запеа сите беа воодушевени. Дури и Сајмон Кауел кој е најстрог судија.

Неговиот или нејзиниот настап, погледнете го во продолжение: