четврток, 20. јуни 2019. Вести денес: 25
home ТВ и Филм

Марија се крстеше, Јелена стисна “копче за паника“: Кога видоа како е облечена и колку е згодна, се предомислија (ВИДЕО)

Марија се крстеше, Јелена стисна “копче за паника“: Кога видоа како е облечена и колку е згодна, се предомислија (ВИДЕО)

Во вториот круг од натпреварот „Ѕвездите на Гранд“ настапи  Маријана Фул од Кучево.

Убавата бринета се појави на сцената во провокативен фустан и ги пееше „Параноичен” од Катарина Грујиќ и „Црвениот лак“ од Сања Ѓорѓевиќ.

Сепак, според жирито, ова звучеше лошо и мораше да престане. Одлучија да го запрат нејзиниот настап и Јелена Карлеуша го притисна „Паничното копче“.

Кога ја видоа колку е згодна, решија сепак да и дадат шанса во име на продукцијата.

Нејзиниот настап погледнете го во ова видео, од 53:50.