среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 148
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home ТВ и Филм

Македонската раперка Дијана ОГ го прекина интервјуто кога ја прашаа дали се занимава со проституција! (ВИДЕО)

Македонската раперка Дијана ОГ го прекина интервјуто кога ја прашаа дали се занимава со проституција! (ВИДЕО)

Познатата раперка Дијана ОГ пред еден ден гостуваше во естрадниот магазин „Бексјтеџ“, но некаде на средина од интервјуто таа изреволтирана стана и ја напушти просторијата.

Причина за ваквата постапка е поради прашањето на новинарот, кој директно ја праша дали се занимава со најстариот занает на светот, односно проституција.

Раперката демонстративно го прекина интервјуто и си замина…

Инаку Дијана ОГ во последно време е актуелна поради нејзиниот профил на познатата страница „Only Fans“, каде таа продава експлицитни фотографии…

Погледнете интервјуто:

Коронавирус