четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 1
МЕГА БОМБА

ВИДЕО: Тежок меѓународен блам на Заев, лажеа дека спречиле хибриден напад, а Заев пред пранкери го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти

home ТВ и Филм

Грешка во „Игра на тронови“: Фановите беа повеќе од лути заради оваа сцена (ВИДЕО)

Грешка во „Игра на тронови“: Фановите беа повеќе од лути заради оваа сцена (ВИДЕО)

Фановите на серијата „Игра на тронови“, ја забележаа грешката во 5-та епизода од осмата сезона која не им се допадна, а друштвените мрежи веднаш беа преплавени со коментари.

Сите верни фанови на оваа серија знаат дека Џејми Ленистер во текот на серијата остана без десната рака, што му претставува голем проблем во борбите.

Сепак во еден момент додека ја прегрнува својата избраничка, на Џејми му се појавува неговата десна рака во кадарот. Фановите веднаш почнаа да пишуваат како оваа грешка во серијата е недопустлива.

Парламентарни избори 2020