недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 99
home ТВ и Филм

ФОТО: Водителката на временска прогноза ја покажа тангата- многумина мислеа дека е намерно, од глетката мажите се расонија

ФОТО: Водителката на временска прогноза ја покажа тангата- многумина мислеа дека е намерно, од глетката мажите се расонија

Мексиканската водителка Јанет Гарсија е позната како најзгодната водителка во земјата, а сега се прослави и во целиот свет следејќи ја над 13 милиони следбеници на Инстаграм.

Но,она што најмногу привлече внимание овие денови е нејзината фотографија од спалната соба на која позира во танга.

Фотографијата буквално ги расони фановите, а собра и над стотици илјади лајкови за само неколку часа.

ЕУРО 2020

Македонија