понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 150
home ТВ и Филм

ФОТО+ВИДЕО: Џогани-шоу на „Задруговизија“

ФОТО+ВИДЕО: Џогани-шоу на „Задруговизија“

Луна и Марко воодушевија со својот настап на „Задруговизија“

Тие двајца успеаа да ги воодушеват сите, вклучувајќи ги и судиите на ова шоу, а заедно во дует ја изведоа песната “Ти мое злато“ од Милица Тодоровиќ и МЦ Јанко.

Покрај беспрекорната изведба, Луна пукаше од сексапил во кратко фустанче кое беше прилепено за нејзиното тело. Провокативно играше и мешаше со задникот.

Извор: telegraf.rs

ФОТО: Nikola Tomić

Коронавирус