вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 0
home ТВ и Филм

ФОТО: Ова е македонската Ким Кардашијан

ФОТО: Ова е македонската Ким Кардашијан

Скопјанката Елеонора Миљковиќ е македонската претставничка во реалното шоу „Задруга2″.

Елеонора е бомба.

Погледнете:

Коронавирус