недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 32
home ТВ и Филм

ФОТО: Негативецот од серијата „Чиста љубов” во врска со познатата актерка

ФОТО: Негативецот од серијата „Чиста љубов” во врска со познатата актерка

Познатиот актер кој го гледаме во хит серијата на Сител, Чиста љубов, а ја има главната негативна улога, е во врска со познатата актерка Јелена Перчин.

Двајцата уживаат во врската, а Момчило во приватноста е сосема поинаков човек, омилен меѓу колегите.

Црногорецот ужива со убавата Хрватица.


Коронавирус