понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 157
home ТВ и Филм

Фаталната актерка Лидија од „Жикина династија“ на 57 години на црвениот тепих прошета во проѕирен фустан (ФОТО)

Фаталната актерка Лидија од „Жикина династија“ на 57 години на црвениот тепих прошета во проѕирен фустан (ФОТО)

Вчера се бираше Мис Србија, а на црвениот тепих зачекорија многу познати лица.

Актерката Лидија Вукичевиќ се појави во целосно проѕирен фустан со бели цветови.

На црнокосата убавица во оваа тоаалета и се проѕирала и долната облека.

Коронавирус