недела, 17. октомври 2021. Вести денес: 247
home ТВ и Филм

Фановите воодушевени: Излегоа првите сцени од „Сексот и градот“ (ВИДЕО)

Фановите воодушевени: Излегоа првите сцени од „Сексот и градот“ (ВИДЕО)

HBO објави трејлер за новата содржина што доаѓа на платформата во неделата по доделувањето на Еми наградите, вклучително и And Just Like That.

Во само неколку секунди од трејлерот посветен на популарната серија, Сара Џесика Паркер, Синтија Никсон и Кристин Дејвис се прикажани како поздравуваат кон некого во далечина. Сите три се облечени прекрасно.

Потоа, Кери и Ѕверката (Крис Нот) се прикажани како се прегрнуваат, а по тие сцени фановите останаа воодушевени.

Погледнете и уживајте:

Локални избори 2021