четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 189
home ТВ и Филм

Еве што имаат заедничко Наташа Беквалац и Миљана Кулиќ (видео)

Еве што имаат заедничко Наташа Беквалац и Миљана Кулиќ (видео)

Наташа Беквалац беше гостинка во емисијата „Магазин ин“ каде што откри што има заедничко со една од најпознатите реалити ѕвезди.

Пејачката ги насмеа сите во студиото кога откри дека некогаш нејзиното однесување потсетува на Миљана Кулиќ, а тоа го потврдија и нејзините сестри.

Имено, во емисијата, водителката имаше изненадување за гостите, а сестрите на Наташа имаа прашање за пејачката кое гласеше: „Која си реалити ѕвезда?“

Беквалац одговори дека често знае да се шегува со своите сестри, а откри дека во одредени ситуации потсетува на познатата учесничка во реалните шоуа.

„Постојат кратки клипови на Инстаграм. Секако дека се препознавам, дури сме родени на ист датум, 25 септември“ прокоментира Беквалац.

Коронавирус