вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 164
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home ТВ и Филм

ЅВЕРКАТА ЗАМЕНЕТ – испливаа фотографии од снимањето, Кери се бакнува со друг маж, а еве за кого се работи!

ЅВЕРКАТА ЗАМЕНЕТ – испливаа фотографии од снимањето, Кери се бакнува со друг маж, а еве за кого се работи!

Токму кога гледачите на серијата „Сексот и градот“ се помирија со фактот дека Ким Катрал дефинитивно повеќе не е дел од тимот, следуваа нови промени. Имено, Кери се разведува од ЗверкаТА во новата сезона, кој го игра Крис Нот.

Сепак, тоа не е крајот.

Според новите фотографии направени за време на снимањето на серијата, хероината од серијата се заљубува во друг маж. Се појавија фотографии на кои се бакнува со својот нов партнер, актерот Џонатан Фредерик Тени.

Што мислите, дали Тени е адекватна замена за Нота?