вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 175
home ТВ и Филм

Џенифер Лопез игра околу шипка: Најавата за новиот филм ќе ги избезуми мажите (ВИДЕО)

Џенифер Лопез игра околу шипка: Најавата за новиот филм ќе ги избезуми мажите (ВИДЕО)

Во филмот „Hustlers“, главната улога ја има Џенифер Лопез, а тој се базира на сторијата „The hustlers at Scores“, за група поранешни стриптизерки кои ги измамувале клиентите од Вол Стрит.

На славната актерка и пејачка, друштво на големото платно ѝ прави раперката Карди Би, која неодамна на својот Инстаграм профил шокираше со стајлингот од филмот.

Сега Џеј Ло на сите им ја пробудила фантазијата и објавила тизер од трејлерот во кој гледаме дека вредело вежбањето на танц околу шипка.

Коронавирус