понеделник, 28. септември 2020. Вести денес: 0
home ТВ и Филм

„Долина на волците“ се враќа на екраните

„Долина на волците“ се враќа на екраните

Непредвидливата, максимално возбудливата и долгоочекуваната „Долина на волците“ и Полат се враќаат на малите екрани.

Предавства од најблиските, киднапирани членови на семејството, борба за вистината, тероризам…со што се` ќе се соочи Полат Алемдар и неговиот тим, ќе гледате ексклузивно на Алфа Тв од понеделник 21.01.2019 година.

Терминот 22:30 резервирајте го за најскапата серија снимена во Турција „Долина на Волците-Заседа“.

Коронавирус