петок, 14. август 2020. Вести денес: 136
home ТВ и Филм

Додека Огњен Амиџиќ ја одјавуваше емисијата Катерина Грујиќ му залепи торта в лице! (ВИДЕО)

Додека Огњен Амиџиќ ја одјавуваше емисијата Катерина Грујиќ му залепи торта в лице! (ВИДЕО)

Огнен Амиџиќ во своето „Ами Џи“ шоу го дочека и тоа: Да добие торта во лице во жива емисија.

Имено, додека водителот ја одјавуваше емисијата, пејачката Катарина Грујиќ која беше една од гостите во шоуто, му подготви незгодно изненадување.

„Ти многу добро знаеш дека не е крај кога ќе го кажеш тоа, туку кога ќе кажам јас. За сето ова што го направи, за сите јавни личности, за мене. За секој пат што сите не мачкаше со се’  и сешто, мислам дека дојде време  за одмазда… за реванш“ – рече таа и му ја залепи тортата на Огњен в лице.

Водителот беше шокиран од гестот на неговата гостинка, која во тој момент го напушти студиото со насмеано лице.

Како  Амиџиќ го сфати сето ова, како шега или не сакаше да покаже дека не му е сеедно, па се пошегува на своја сметка… само тој си знае!

 

View this post on Instagram

 

Pokušao je da odjavi emisiju ali je to ipak odradila pevačica nakon što ga je totalno ŠOKIRALA!

A post shared by Silly Telly (@silly_telly) on

Коронавирус