петок, 26. февруари 2021. Вести денес: 0
home ТВ и Филм

Додека блицовите трепкаа Атиџе му го откри уникатниот потпис на светот- овој автограм остана овековечен во Холивуд (ВИДЕО)

Додека блицовите трепкаа Атиџе му го откри уникатниот потпис на светот- овој автограм остана овековечен во Холивуд (ВИДЕО)

Главната протагонистка на „Медена земја“ деновиве ужива во Холивуд.

Од време на време јавноста ќе дојде до некоја фотка или видео од Атиџе Муратова, а последната на социјалната мрежа Твитер ја сподели снимателот на „Медена земја“, Самир Љума.

Додека во позадина се гледа како фотоапаратите штракаат, а блицевите трепкаат, Атиџе се потпишува на постерот од филмот во кој таа го игра главниот лик.

Коронавирус