петок, 26. април 2019. Вести денес: 38
home ТВ и Филм

Девојките лудуваат по Мустафа од „Нашата Дениз“, но кога ќе го видите разголен… (ФОТО)

Девојките лудуваат по Мустафа од „Нашата Дениз“, но кога ќе го видите разголен… (ФОТО)

Младиот турски модел и актер Батухан Екши или попознат како Мустафа во серијата „Нашата Дениз“ и во приватноста е доста атрактивен како и во серијата.

Освен на ТВ екраните тој е доста популарен и на социјалните мрежи каде редовно објавува фотографии од својот приватен живот.

A post shared by Batuhan Ekşi (@eksibatuhan) on

Батухан има 26 години, медиумите пишуваат дека е слободен, но тој пак понекогаш знае да објави фотографии со една иста девојка на која не и го открива идентитетот.

A post shared by Batuhan Ekşi (@eksibatuhan) on

Тешко би го препознале со брада, но во разголено издание ќе ги остави девојките без здив.

A post shared by Batuhan Ekşi (@eksibatuhan) on

A post shared by Batuhan Ekşi (@eksibatuhan) on

☀️💦 #tbt

A post shared by Batuhan Ekşi (@eksibatuhan) on

🕶 📷 @iremdogan

A post shared by Batuhan Ekşi (@eksibatuhan) on