понеделник, 19. април 2021. Вести денес: 83
home ТВ и Филм

Дарко Спејко влегува во Задруга 3?

Дарко Спејко влегува во Задруга 3?

Во реалното шоу Задруга 3 денеска влегуваат нови учесници, а на големо се шпекулира со името на Дарко Петковски, познат како Дарко Спејко, кој победи во „Големиот брат“.

Пред два дена токму во шоуто се зборувало за него, а шпекулациите ги подгреал и самиот тој, со објава на Инстаграм во која нешто одбројува, пишува „Србија данас“.

Во последно време тој е популарен по неговите разголени фотографии кои ги објавува на својот профил на Инстаграм.

 

Коронавирус