среда, 31. мај 2023. Вести денес: 99
Во живо

Трибина на тема „Политики за развој енергетскиот сектор“

home ТВ и Филм

Бременост, љубов и борба за живот: Бура од емоции во филмот кој сите жени го очекуваат

Премиерата на последното продолжение од трилогијата „Fifty Shades“ е закажана за 8 февруари.
Бременост, љубов и борба за живот: Бура од емоции во филмот кој сите жени го очекуваат

Новиот трејлер за „Fifty Shades Freed“ најавува свадба, меден месец, нов дом, борба за живот и бременост во љубовната приказна на Анастастија Стил (Дакота Џонсон) и Кристијан Греј (Џејми Дорнан).

Премиерата на последното продолжение од трилогијата „Fifty Shades“ е закажана за 8 февруари.

Адреналинот, страста и стравот се кренати на највисоко ниво. Жените ширум светот со нетрпение го очекуваат моментот, а во видеото во продолжение погледнете што може да очекувате.