понеделник, 21. ноември 2022. Вести денес: 163
home ТВ и Филм

Божиќен трејлер среде лето: Овој филм со нетрпение го очекуваме (ВИДЕО)

Божиќен трејлер среде лето: Овој филм со нетрпение го очекуваме (ВИДЕО)

На некои не им е дојдено до божиќни филмови во август, а други пак со нетрпение ја очекуваат ладната, празнична сезона.

Деновиве излезе трејлерот за „Last Christmas“, новиот филм во кој Емилија Кларк ја има главната улога, а го очекуваме во ноември 2019-та.

Коронавирус