понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 0
home ТВ и Филм

Бекстејџ со експлицитни фотографии од три познати Македонки: Лила се закани дека ќе има проблем доколку се објават

Бекстејџ со експлицитни фотографии од три познати Македонки: Лила се закани дека ќе има проблем доколку се објават

Естрадниот магазин Бекстејџ објави видео во кое тврди дека нивната редакција поседува експлицитни фотографии од три македонски убавици: Лила Филиповска, Александра Накова и Јелена Спенџарска.

За таа цел, тие одлучиле да ги контактираат дамите и да им дадат до знаење дека таквите фотографии од нив ќе бидат објавени. Секако, ова е само една првоаприлска шега на која трите јавни личности различно изрегирале: Лила се закани дека ќе има проблем доколку тие се објават, Накова праша дали тие се од порано, а Спенџарска пак тврдела дека фотографиите се монтажа.

Еве какви одговори доби Бекстејџ, а вие сами проценете кој се сомнева дека постојат такви фотографии, а кој е сигурен дека нема такво нешто…

Извор: mkreporter.com

Коронавирус