понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 167
home ТВ и Филм

Баба почна да се соблекува на сцена и сите превртуваа очи: Кога запеа следуваше шок (ВИДЕО)

Баба почна да се соблекува на сцена и сите превртуваа очи: Кога запеа следуваше шок (ВИДЕО)

На овогодинешното „Британија има талент“ досега видовме многу впечатливи настани.

Меѓу нив се вбројува и овој, на 68-годишна жена.

Таа излезе на свената, се претстави и почна да се соблекува. Сите превртуваа со очите, гледаа во неверување и не очекуваа ништо добро во тој настап.

Но, потоа бабата запеа и следуваше шок.

Погледнете го нејзиниот настап, сигурно ќе ве воодушеви.

Коронавирус