четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home ТВ и Филм

Ана Кораќ и Едис Фетиќ имале скришна афера: Го намамила пијан во ВЦ на с*кс за една ноќ?! (ФОТО)

Ана Кораќ и Едис Фетиќ имале скришна афера: Го намамила пијан во ВЦ на с*кс за една ноќ?! (ФОТО)

Учесниците во „Задруга 3“, Ана Кораќ и Едис Фетиќ, наводно, имале секс за една ноќ, а нивните партнери Давид Драгојевиќ и Драгана Митар немаат поим што се случило.

Контроверзниот бизнисмен од Нови Пазар и старлетата се запознале на еден од сплавовите преку заеднички пријател и направиле сè да мине во максимална дискреција, така што никој не можел ни  да замисли дека имале секс авантура.
Кораќ надвор од шоуто постојано истакнува дека е лудп вљубена во Давид Драгојевиќ и дека тој е човекот на нејзиниот живот.

Но никогаш на никого не му спомнала дека имала секс афера кога двајцата имале мала расправија, па затоа не се гледале меѓусебно неколку дена. Имено, на покана на пријатели, по долго време, Ана отишла во еден популарен клуб. Сето тоа се случило пред неколку месеци. Се дотерала и излегла со друштво во кое случајно се нашол и Едис, па на заедничките пријатели им станало интересно да ги запознаат. Ана веднаш фрлила око на  впечатливиот, добро облечен новопазарец. Таа флертувала и  не го симнувала погледот од него, а тој не знаел каде е. Ја познавал Ана од ТВ, но во живо му била уште поубава и попривлечна. Кога алкохолот малку го фатил, тој исто така и возвратил на флертувањето“, вели изворот.

„Кораќ тоа го правеше дискретно,  така што никој не забележа дека двајцата се меркаат еден со друг. Таа го намамие Едис да стане и отиде по неа кон тоалетот, а потоа отворено му кажала  дека го посакува“ -раскажува изворот цитирајќи ги нејзините зборови.

„Да излеземе оттука, само ти и јас. Ме гледаш цела ноќ. Не се мачи тоа да го скриеш“ – му  рекла таа.

„Друштвото веднаш не  не забележа дека и двајцата ги нема. Отидоа во изнајмен стан каде имаа секс цела ноќ. Било хаос… затоа што хемијата меѓу нив беше ненормална.

После жестокиот секс, тие се согласија да не кажат никому и да продолжат како ништо да не се случило, а Ана и Едо сега се заедно во „Задруга 3“. Таа само чека погоден момент за да го намами“ – тврди изворот!

 

извор: vistina.com.mk

Коронавирус