четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 49
home ТВ и Филм

10 години подоцна: Како денес изгледаат актерите од серијата „Lost“? (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

10 години подоцна: Како денес изгледаат актерите од серијата „Lost“? (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Најверојатно се сеќавате на американската серија „Lost“, која се емитуваше пред 10 години на тогашната А1 телевизија?

Серијата која се стекна со огромна популарност имаше 6 сезони и 121 епизода и се прикажуваше од 22 септември 2004 година до 23 мај 2010 година.

Помина една деценија од прикажувањето на оваа популарна серија, а Bright Side направи ретроспектива на тоа како изгледаат актерите од серијата, пред и потоа.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Локални избори 2021