сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 51
home Познати

„Зошто си се упропастила?“: Антониа Гиговска ги зголеми усните, а фановите веднаш реагираа (ФОТО)

„Зошто си се упропастила?“: Антониа Гиговска ги зголеми усните, а фановите веднаш реагираа (ФОТО)

Младата пејачка Антониа Гиговска периодов нема настапи, но затоа максимално е посветена на себе.

Откако ослабе 21 килограм, Антониа редовно го полни својот прифл со нови секси фотографи, на кои пак постојано во коментари добива понуди за соработка со разни модни етикети.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

Меѓу поновите фотографии каде позира клекната и со раширани нозе, фановите забележаа дека Антона ги зголемила усните, па тоа не им се допадна и веднаш и напишаа коментар:

„Зошто така, устата баш убава ти беше“, „Зошто се упропасти со такви усни?А баш мислев дека си поинаква од другите“, пишуваат на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

Сепак, дали станува збор само за шминка и техника за таков ефект, или пак Антониа навистина со естетска корекција решила да ги зголеми усните, знае најдобро самата.

Коронавирус