четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 153
home Познати

Зорица Брунцлик ја поддржала ќерката да стави силикони, но под еден услов- тоа што и го забранила ќе ве шокира (ФОТО)

Зорица Брунцлик ја поддржала ќерката да стави силикони, но под еден услов- тоа што и го забранила ќе ве шокира (ФОТО)

Откако медиумите на големо пишуваа за нејзината естетска корекција, се огласија и нејзините родители.

Зорица Брунцлик и Кемиш ја поддржаа нивната ќерка Злата да стави силикони, но само под еден услов.

Bday Gurl ??❤ #bdaygirl #crvenonaradost

A post shared by Zlata Arandjelovic (@goldies.fashion) on

-Со нас се консултираше пред неколку години и тогаш и рековме дека ќе ја поддржиме само ако го остави пушењето. Ги остави цигарите и скоро три години не пуши, а по тој повод реши да се почести себеси, сега е совршена, вели Зорица.

Таа вели и дека не гледа ништо лошо во ставањето на силикони доколку некој смета дека има естетски недостаток.

?????? #slayer #nomakeupneeded

A post shared by Zlata Arandjelovic (@goldies.fashion) on