сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 57
Во живо

Трибина на ВМРО-ДПМНЕ: Гоце е Македонија

home Познати

„Знам дека ме слуша“ – Андрија Милошевиќ објави видео со посебна порака за Маринко Маџгаљ

„Знам дека ме слуша“ – Андрија Милошевиќ објави видео со посебна порака за Маринко Маџгаљ

Актерот Андрија Милошевиќ во моментов летува со својата девојка на Аруба, но редовно се јавува на социјалните мрежи споделувајќи разни ситуации.

Тој објави видео како се тушира со три фламинга, а потоа на обожавателите им порача нешто што ги растажи.

-Додека се туширам со фламинга. Фламингата за мене имаат посебно значење. Морам да поздравам еден одличен дечко, знам дека ме слуша, вели Андрија во видеото.

Во коментарите се огласи актерката Слобода Мичаловиќ која напиша дека сигурно Маринко слуша.