петок, 28. февруари 2020. Вести денес: 2
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Знаевме дека Георгина е згодна, но кога ќе видите како танцува ќе сфатите колку Роналдо е среќен човек (ВИДЕО)

Знаевме дека Георгина е згодна, но кога ќе видите како танцува ќе сфатите колку Роналдо е среќен човек (ВИДЕО)

Вереницата на Кристијано Роналдо,  згодната Георгина Родригез обожава да танцува, а посебно ја сака салсата.

Стегната во сиви хеланки во секси издание со чевли за танцување, таа објави видео на кое се пофали со своите салса вештини и движења.

„Роналдо е среќен човек“ коментираат гледачите на видеото.