четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 110
home Познати

Знае како да ја скокотне машката фантазија: Водителката на временска прогноза без гаќички на себе (ФОТО)

Знае како да ја скокотне машката фантазија: Водителката на временска прогноза без гаќички на себе (ФОТО)

Водителката за временска прогноза во Мексико Џенет Гарсија секогаш добива еден куп лајкови за нејзините провокативни фотографии, и како не би, кога велат дека има најсекси задник на светот.

Секако, овој атрибут беше во преден план на нејзините најнови објави, но малкумина успеаја да го тргнат погледот од мини здолништето.

Иако имала целосно провирна маица и ги „стави“ своите градиво преден план, сепак нејзиното латекс здолниште привлече најголемо внимание – најмногуврвките од страна.

Здолништето совршено го истакна нејзиниот задник, а атрактивната Џенет знае како да ја направи најдобрата поза за дополнително да ја скокотка машката фантазија.

Најнови вести

Коронавирус