сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 32
home Познати

Животот на Анастасија Ражнатовиќ не е така розов: На ќерката на Цеца и недостасува она што не се купува со пари

Животот на Анастасија Ражнатовиќ не е така розов: На ќерката на Цеца и недостасува она што не се купува со пари

Ќерката на фолк пејачката Цеца, Анастасија Ражнатовиќ искрено проговори за теретот кој го носи презимето на нејзиното семејство.

Иако навидум изгледа дека се и е совршено, таа признава дека и недостасува нормалниот живот како на останатите. Во изјава за емисијата „Гламур“ таа открила дека сака да биде невидлива.

-Сакам да бидам невидлива во некои моменти. Со години сум изложена на јавноста и некогаш просто ми доаѓа да издишам, да се опуштам со друштвото. Свесна сум дека тоа е дел од мојот живот и навикнав на тоа, вели Анастасија и искрено додава дека животот на познатите не е така лесен како што изгледа.

Коронавирус