сабота, 10. јуни 2023. Вести денес: 6
home Познати

Животот ќе ти се распадне доколку ми згрешиш нешто: Анастасија со мистериозна закана која морате да ја прочитате до крај (ФОТО)

Животот ќе ти се распадне доколку ми згрешиш нешто: Анастасија со мистериозна закана која морате да ја прочитате до крај (ФОТО)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ испрати мистериозна заканувачка порака.

Ќерката на фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ упати јавна, неверојатно силна порака, иако баш не прецизираше за кој е наменета.

Имено, младата пејачка на својот Инстаграм профил на стори, објави реченици во која порачува, не знае дали генерално на сите или на една конкретна личност, дека со неа не треба да се замерува, бидејќи како што вели, неа ја чуваат големи сили.

„Те молам, сфати, не се шегувам кога велам дека сум дефинитивно заштитена и дека животот ќе ти се распадне доколку ми згрешиш нешто“ – порача Анастасија, а што ја предизвика оваа закана и на кој е упатена засега не е потполно јасно.