вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 105
home Познати

„Живот мој“ Гаги сподели емотивен момент со малата Миа – ќе се разнежните кога ќе видите што прават (ФОТО)

„Живот мој“ Гаги сподели емотивен момент со малата Миа – ќе се разнежните кога ќе видите што прават (ФОТО)

Гаги Џогани по се изгледа дека е во најдобри односи со неговата ќерка Луна Џогани.

Тој денес на својот Инстаграм и упати емотивна порака на Луна, а сега покажа како ужива со внуката Миа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gagi Djogani (@gagiidjogani)

Имено, Гаги покажа како ја заспива внуката, но додека го правел тоа, и он заспал.

Претпоставуваме дека нивната заедничка фотографија, објавена од Гаги, ја направила Луна, а во описот на истата напиша:

– Внукот спие мирно со својот дедо. Живот мој – напиша Гаги.

Најнови вести

Коронавирус