среда, 16. јуни 2021. Вести денес: 32
home Познати

Живееле заедно и сакал да ја венча- ова е поранешната девојка на новото момче на Цеца, за нејзината професија зборуваат сите!

Живееле заедно и сакал да ја венча- ова е поранешната девојка на новото момче на Цеца, за нејзината професија зборуваат сите!

Светлана Цеца Ражнатовиќ ужива во љубовта со девет години помладиот Богдан Срејовиќ.

Новото момче на пејачката често е во центарот на вниманието во јавноста, а овие денови медиумите непрестанато пишуваат за неговото минато.

Имено Богдан е долгогодишно поранешно момче на дизајнерката Марина Миловановиќ, а според медиумите двајцата биле на прагот на брак.

-Парот живееше заедно во неговиот стан во Белград. Имаа сериозни планови за иднината, меѓутоа врската неочекувано прекина, а сите блиски беа изненадени за нивното раскинување, вели извор за српските медиуми.

Тие пишуваат дека таа потоа брзо се омажила за фудбалерот Лукиќ, а со Богдан останале во добар однос.

ЕУРО 2020

Македонија