вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 199
home Познати

Живее втора младост: Дарко Лазиќ како да е тинејџер, новата девојка го натера да отвори уста и му наточи цел бокал ракија директно во грлото

Живее втора младост: Дарко Лазиќ како да е тинејџер, новата девојка го натера да отвори уста и му наточи цел бокал ракија директно во грлото

Пејачот Дарко Лазиќ живее нова младост заедно со девојката Барбара Бобак додека медиумите на големо пишуваат дека воопшто не ги гледа децата Лорена и Алексеј.

Ново печениот пар секојдневно објавува фотографии како да се во младите денови додека беа тинејџери.

Последната таква фотографија буквално ги стаписа фановите.

Имено Барбара му точи на Дарко ракија во устата, директно од бокалот, а во описот стои:

„Ах таа љубов“, а многу коментираа дека ова воопшто не е романтично.

Пред да му ја сипе ракијата во грло, Барбара претходно му нареди на Дарко да отвори уста, погледнете.

Најнови вести

Локални избори 2021