сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 46
home Познати

Живеат во страв: Сериозни закани по животот на Бијонсе и Џеј Зи (ФОТО)

Живеат во страв: Сериозни закани по животот на Бијонсе и Џеј Зи (ФОТО)

Џорџ Цимерман, наводно, испратил заканувачки текстуални пораки наменети за Бијонсе, за време на снимањето за документарецот за Траивон Мартин, каде како ексклузивен продуцент се потпишува Џез зи.

Според серијата пораки објавени од “The Blast” вчера, Цимерман ја нарече Бијонсе како “broke whore”.

Пораките биле испратени до Денис Ворен, приватниот детектив кој работел на серијата од шест дела за убиството на Мартин во 2012 година и подоцнежното ослободување на Цимерман.

Текстуалните пораки гласат:

„Го носам пеколот со мене.

И да, кажи му на Џеј Зи дека е к**** и неговата сопруга е к****“, вака гласат пораките.