сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 34
home Познати

Жирито дебатираше дали Карлеуша носи долна облека – настана ГАЛАМА откако пред сите го подигна фустанот! (ВИДЕО)

Жирито дебатираше дали Карлеуша носи долна облека – настана ГАЛАМА откако пред сите го подигна фустанот! (ВИДЕО)

Денес, Марија Шерифовиќ го објави својот нов влог на Јутјуб, наречено „Другарке, проклетничке“, во која главна sвезда покрај неа беше нејзината колешка и пријателка Јелена Карлеуша.

Марија и Јелена се дружеа пред снимањето, а кога Марија и рече дека треба да одат на сцена и да работат, Јелена стана и од чист мир го крена фустанот и ја покажа долната облека.

Марија пукна од смеа и праша: „Дали си нормална?“, Додека Јелена само се смееше.

Тогаш Марија и Саша разговараа за тоа дали Јелена носи долна облека под краткиот црн фустан, по што Јелена, пред полна просторија луѓе, му покажа на Саша што има под фустанот.

Јелена тогаш рече: „Имам, што ти е, што е проблемот“, додека Мира Шкориќ одеше зад неа и рече: „Ќе морам постојано да одам зад неа и да го ставам ова“.

Најнови вести

Коронавирус