четврток, 8. јуни 2023. Вести денес: 4
home Познати

Зимоска ја осудија поради изгледот, а пролетта реши да го смени животот од корен- по оваа фотографија на Ана Николиќ лудуваат фановите

Зимоска ја осудија поради изгледот, а пролетта реши да го смени животот од корен- по оваа фотографија на Ана Николиќ лудуваат фановите

Српската пејачка Ана Николиќ на својот Инстаграм профил објави невообичаена фотографија на која уште еднаш ги демантираше шпекулациите поврзани за нејзиниот изглед и килограми.

Имено пејачката објави фотографија на која нема ниту грам шминка и напиша „No make up day или ден без шминка“.

Очекувано по ова фотографијата предизвика лавина на коментари, а фановите и порачаа само една единствена работа- дека изгледа совршено и без шминка.

-Ти си убава жена и без шминка, кој те сака те сака секаква, стои во дел од коментарите упатени кон пејачката.

Инаку ова зимо пејачката беше осудувана поради нејзиниот изглед, па затоа пролетта реши да го смени својот живот од корен и започна активно да вежба и во теретана.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Најнови вести