вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 192
Во живо

Вонредна пресконференција на ВМРО-ДПМНЕ: Објава на нови шокантни детали од злоупотребата на институциите со цел притисок врз граѓаните да гласаат за СДСМ

home Познати

Згодниот победник на Евровизија го вовлече бодито во задникот и ја покажа тетоважата на незгодното место: „Бакни го ова“ (ФОТО)

Згодниот победник на Евровизија го вовлече бодито во задникот и ја покажа тетоважата на незгодното место: „Бакни го ова“ (ФОТО)

Победникот на Евровизија, Дамиано Давид речиси и неколку месеци по победата не излегува од центарот на вниманието низ целит свет.

Се фотографираше гол, но тоа не му беше доволно, па овој пат повторно е во центарот на целото медиумско внимание.

Имено тој за потребите на снимањето на својата нова песна „мамамиа“ облече боди со танга истакнувајќи го голиот задник на кој пишува „бакни го ова“.

Коментарите само се нижеа, а дел од неговите следбеници му порачаа дека ќе го бакнат каде и да сака.

Најнови вести

Локални избори 2021