сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 50
home Познати

Згодниот актер се соблече: Со оваа фотографија ја разбуди женската фантазија

Згодниот актер се соблече: Со оваа фотографија ја разбуди женската фантазија

Актерот Горан Богдан е активен на социјалните мрежи, каде сега доби големо внимание со нова, жешка фотографија.

Имено, Горан објави уметничка црно-бела фотографија на која е целосно гол.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goran Bogdan (@bogdangoranbogdan)

Локални избори 2021