четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 119
home Познати

Згодната водителка го украде шоуто: Кога Сања почна да игра сите паднаа во транс (ВИДЕО)

Згодната водителка го украде шоуто: Кога Сања почна да игра сите паднаа во транс (ВИДЕО)

Покрај жирито и кандидатите, во центарот на вниманието на „Ѕвездите на Гранд“  секогаш е и водителката  Сања Кужет.

За време на снимањето на најновата емисија, таа започна да игра на една песна, а по нејзиниот настап жирито падна во транс.

-Браво, Сања – рече Карлеуша и силно аплаудираше.

Од играњето на Сања воодушевена беше и Марија Шерифовиќ, а на маса се качи Саша Поповиќ.

Најнови вести

Коронавирус