понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 161
home Познати

Згодната српска пејачка сакаше да изгледа секси: „Ова што го носиш е џиновска мрежаста чорапа“

Сигурно, како и до сега, очекувала само позитивни коментари за нејзиниот изглед, но фановите, новинарите и модните критичари од Србија ја нападнаа со низа навреди.
Згодната српска пејачка сакаше да изгледа секси: „Ова што го носиш е џиновска мрежаста чорапа“

Пејачката Маја Беровиќ овие денови имаше настап во Минхен, а на Инстаграм се пофали со својата секси комбинација која ја облече за оваа пригода.

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

Сигурно, како и до сега, очекувала само позитивни коментари за нејзиниот изглед, но фановите, новинарите и модните критичари од Србија ја нападнаа со низа навреди.

Таа облече комбилизон од црна чипка со кратка бунда и црни штикли.

Она мрежастото кое го носи на себе стана мета на критики.

Club Vanilla Maya Berovic Live #mayaberovic #viktorijinatajna #tour

A post shared by MAYA (@mayaberovicblog) on

„Што ти е ова црново, мрежа за комарци“?

„Ова на Маја е џиновска мрежаста чорапа“.

„Ах убава девојко, разочаруваш. Ова не е облека, ова е баш како што ти пишаа, џиновска мрежаста чорапа“, гласат дел од коментарите.

Најнови вести

Коронавирус