четврток, 24. јануари 2019. Вести денес: 0
home Познати

Згодната Николина Пишек ги излуде фановите: „На оваа фотографија изгледаш брутално“

Водителката со рака на песокот нацрта срце со што уште еднаш потврди дека ужива во големата љубов со својот сопруг Видоје Ристовиќ.
Згодната Николина Пишек ги излуде фановите: „На оваа фотографија изгледаш брутално“

Водителката Николина Пишек важи за една од најубавите дами на малите екрани, но јавноста ретко има можност да ја види прилично разголена.

Меѓутоа, Николина реши да ги загрее своите фанови на ова студено време па на својот Инстаграм се потсети на летото.

Имено, водителката со рака на песокот нацрта срце со што уште еднаш потврди дека ужива во големата љубов со својот сопруг Видоје Ристовиќ.

Коментарите само се нижат, а како што велат нејзините фанови, изгледа брутално.

Missing summer…

A post shared by nikolina pisek (@nikolina_pisek) on