вторник, 3. октомври 2023. Вести денес: 25
home Познати

Згодната „министерка“ во проблематичен фустан со долг шлиц (ФОТО)

Пејачката Едита Арадиновиќ заедно со својата група „Министерке“ за најлудата ноќ настапуваа во еден познат хотел каде што атмосферата беше повеќе од жешка во секој смисол на зборот.
Згодната „министерка“ во проблематичен фустан со долг шлиц (ФОТО)

Пејачката Едита Арадиновиќ заедно со својата група „Министерке“ настапуваше во еден познат хотел каде што атмосферата беше повеќе од жешка во секој смисол на зборот.

Имено, убавата пејачка за новогодишната ноќ се одлучила за провокативен бел фустан со длабоко деколте и долг шлиц кој ги излуди присутните.

А она што е најинтересно според српските медиуми е тоа што пејачката во еден момент покажала повеќе од што треба, погледнете.