понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Згодната мала богаташка го полуди Серхио Агуеро: Живее во куќа од 17 милиони евра, а луксузот е нејзино второ име (ФОТО)

Згодната мала богаташка го полуди Серхио Агуеро: Живее во куќа од 17 милиони евра, а луксузот е нејзино второ име (ФОТО)

Еден од најдобрите напаѓачи во Европа и во Премиерлигата, Серхио Агуеро оваа сезона со својот клуб освои 4 трофеи на Островот, а покрај тоа успеа да и го освои и срцето на пребогатата дваесетгодишна Тејлор Вард.

 

View this post on Instagram

 

Just incase one wasn’t enough ?? bikini @ohpolly

A post shared by TAYLOR WARD (@taylorwardx) on

Како што пренесуваат медиумите од Велика Британија, преубавата бринета е 9 години помлада од фудбалерот, а како што стојат работите од мали нозе се навикнала на изобилство и луксуз кој што реодителите и го овозможиле.

 

View this post on Instagram

 

Nearly that time again ? will tag outfit on my @21buttons_uk

A post shared by TAYLOR WARD (@taylorwardx) on

 

View this post on Instagram

 

Just about survived another bank hol? dress from @ohpolly

A post shared by TAYLOR WARD (@taylorwardx) on

Имено, Тејлор е ќерка на телевизиската ѕвезда Даун и поранешниот професионален фудбалер Ешли Вард. Израсна во вила вредна 157 милиони евра која има 11 соби, базен, приватен биоскоп и голем двор.

 

View this post on Instagram

 

the sun came out for 5 mins, so it’s basically summer now ? Sunday’s at my favourite place @piccolino_alderley_edge @club_individual

A post shared by TAYLOR WARD (@taylorwardx) on

 

View this post on Instagram

 

Honestly one of my favourite makeup brands… and now they have their own brush range too..?? @missgcouture complexions collection!

A post shared by TAYLOR WARD (@taylorwardx) on

Инку таа студира во Лондон, а претходно нејзиното школување чинело 40.000 евра. Исто така првиот автомобил од 28.000 евра го добила од родителите и тоа пред да положи возачки испит.

Скапите поклони, луксузот, патувањата се нејзино седојдневие, па нема да има проблем да се уклопи со богатството на нејзиниот нов избраник Серхио Агуеро кој што го заработил.

 

View this post on Instagram

 

Different from the rest x

A post shared by TAYLOR WARD (@taylorwardx) on

 

View this post on Instagram

 

Extending the bday celebrations, wearing @ohpolly

A post shared by TAYLOR WARD (@taylorwardx) on

Коронавирус