четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Згодната македонска пејачка го истакна задникот: Во овие хеланки изгледа бомбастично

Тесните хеланки предизвикаа вистинска бура на социјалните мрежи, а мора да се признае дека одлично и стојат.
Згодната македонска пејачка го истакна задникот: Во овие хеланки изгледа бомбастично

Пејачката Џесика Палашоска одново ги израдува фановите со нови фотографии.

Тесните хеланки предизвикаа вистинска бура на социјалните мрежи, а мора да се признае дека одлично и стојат.

-Се чувствувам посилно кога ги носам овие комотни хеланки, напиша пејачката под една од фотографиите.

Палашоска инаку важи за една од естрадните ѕвезди која располага со одлична фигура и секогаш привлечен изглед, а ова е уште еден доказ за тоа.

Најнови вести

Коронавирус