четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Згодната Лидија Вукичевиќ се соблече на плажа во Охрид: Сите воздивнуваат по нејзиното совршено тело (ФОТО)

Згодната Лидија Вукичевиќ се соблече на плажа во Охрид: Сите воздивнуваат по нејзиното совршено тело (ФОТО)

Актерката Лидија Вукичевиќ важи за една од најубавите дами на балканската јавна сцена. Таа може да се пофали со младешки изглед и совршена линија.

Лидија сега отпатува за Охрид, а оттаму објави серија фотографии на кои позира во бикини.

Лидија уживаше на сонцето и позираше во бел костим за капење, а во преден план беа нејзините бујни гради.

Коронавирус