сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 43
home Познати

Згодната ќерка на Борис Бекер примамува погледи: Нејзиното момче не можеше да одолее, па ја зграпчи (ФОТО)

Згодната ќерка на Борис Бекер примамува погледи: Нејзиното момче не можеше да одолее, па ја зграпчи (ФОТО)

За време на прошетката низ Лондон, сите зјапаа во Ана Ермакова, ќерка на поранешниот познат тенисер Борис Бекер.

Во провокативно издание, Ана Емракова шеташе во друштво на своето момче. Нејзините кратки шорцеви ги воодушевија погледите на минувачите, свртувајќи се кон девојката која е наследничка на Бекер и ќерка од вториот брак.

И нејзиното момче беше опседнато со нејзиниот задник, па во еден момент ја грабна за истиот, што исто така беше фатено од британските папараци.

Нејзината мајка Ангела Ермакова беше руски модел со темна кожа, поради што Борис Бекер беше во кратка афера следена од медиумите.

 

View this post on Instagram

 

Back when one could leave the house ? @beril.kostem

A post shared by Anna Ermakova ✨ (@annaermakova1) on

 

View this post on Instagram

 

Not quite sure I fully embraced the country life ?? @beril.kostem

A post shared by Anna Ermakova ✨ (@annaermakova1) on

 

View this post on Instagram

 

Missing this ☕️ @m.a.s.h.a @maia_farrell

A post shared by Anna Ermakova ✨ (@annaermakova1) on